36 Bin Kadın Sosyal Medya Mağduru Oldu!

36-bin-kadin-sosyal-medya-magduru-oldu

AVA İşyerim' adlı sahte bir isimle şirket açılarak dolandırılan bir çok kadın, dertlerini Esra Erol'un programında anlatmaya geldi.


Gökhan Özoral ve Suna Uçanlar tarafından kurulan 'AVA İşyerim' isimli bir şirketin, tüm Türkiye'de sosyal medya aracılığıyla kadınlara yönelik ilanlar vererek, 81 ilde 36 bin kadını dolandırdığı iddiaları Türkiye gündemine oturdu. 

Hafta içi her gün izlediğimiz atv ekranlarında ekrana gelen programda şirkete başvuru yapıp dolandırılan ve mağdur olan kadınlar konuk oldu.

Kendilerine umut vererek kandırdıklarını söylediler!

Yaşadıkları travmayı anlatırken gözyaşını tutamayan kadınlar şunları söylediler, "Bizi büyük vaatlerle kandırdılar. İnsanlar kumbaralarını patlatarak üye oldu. Kadınlar ayakta durmalı, güçlü olmalı diyerek aile düzenimizi bozdular. Her gün tehdit ediliyoruz, İnandık, yıkıldık ve çok korkuyoruz" dediler.

Dolandırıcılardan birinin internet üzerinden yaptığı açıklama kan dondurdu!

Ayrıca, şirketin ortaklarından Suna Uçanlara ait olduğu belirtilen video izleyenleri bir hayli rahatsız etti. Uçanların videoda "Her kadın bıçaklansın. Bir zahmet lütfen erkeklere uyarım. Kadınlar bıçaklanınca kendilerine geliyorlar" dediği duyuluyor.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR