Adana Evden Eve Taşımacılık

adana-evden-eve-tasimacilik

Taşımacılık sektörünün en hassas konularından bir  tanesi  paketlemeye gereken özenin gösterilmesidir.Bizde Adana evden eve taşıma şirketi olarak paketleme konusuna her zaman gereken önemi veriyoruz.Siz müşterlerimize paketleme işlemlerinizi yaparken  kullanabilceğiniz  fikirlerimizden bahsedeceğiz.Paketleme işlemlerinin gayet kolay  olduğunu düşünürsünz fakat sanıldığı kadar kolay değildir ve hem zamamnınızı hem de bütçenizi alzatmak  adına paketlem işlemlernin önemine bakacağız.

İşlemlere  başlamadan önce eşyalarınızı toplamış olmalısınız.

Öncelikle ihtiacınız olan paketler ile ilgili bir liste  yapmallı  ve alışverişe çıkmalısınız.

Kolileriniz  için bir ağırlık limiti belirleyin.

Kolileriniz çok fazla doldurarak ağırlaştırmayın.Yükü ağır  olan kolilere bir limit belirleyin ve hafif kolilerin üzerine  ağır kolileri yüklemeyin.

Eşyalarınızı toparladıktan sonra geriye  kalan kolileri küçük  eşyalarınızla doldurmaya çalışın ve tasurruf  etmeye özen gösterin.

Kolilerinize eşyalarınızı sıkıştırmayın .

Tam anlamıyla  bir  paketleme işleminin sağlıklı olabilmesi için kolilerde  alttan ve  üstten aralıklar bırakın ki  taşırken herhangi bir dağılma olayı  yaşamayın..

Hangi  eşyaların paketleneceğine önceden karar vermiş olun.

Biz Adana evden eve taşıma firması olarak yada diğer firmalar  için söyleyecek olursam yanıcı ve  tehlikeli maddeleri taşımaktan çekiniyoruz ve  müşterillerimizi bu  konularda her  zaman uyarıyoruz.Firmaların bu durumdan haberri  olmadan taşıtmanızın cezası size kalacaktır.

Şifonyer,dolaplar ve komidinleri kontrol edin hiçbir  şey kalmayacak şekilde boşaltın.

Komidinlerinizi boşaltrken çekmece kısımlarının taşırken rahatsızlık vermemesi adına bağlayın  yada bantlayabilirsiniz.

İlk açacağınız eşyalarınızın paketlemeleri son iş olsun.

Taşınma günü pakketleyeceğiniiz eşyaları kahvaltı saatinden sonra paketleyin mesela çaycınız en son paketlensinki  çaysın kalmayın.

Çok değerli eşyaları yanınıza almak yerine  kolilemeyi tercih edin.

Kaybolan değerli eşyalardan  nakliyat firmaları hiçbir zaman sorumlu  tutulmuyor.

 

 

Paketlerinizde ince çöp poşetlerini kullanmamaya özen gösterin.Çöp poşetleri yapısal  olarak yırtılmaya  meyillidirler bu  anlamda  streç filmler işinizi görecektir.Paketleme konusunda streç filmlere güvenebilirsiniz.

Evinizdeki  eşyaları gruplayarak bir liste çıkartın böylece hangi grubun hangi eşyaya  ait olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.Bu da işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Eşya listenizi oluşturduktan sonra Adana evden eve taşıma nakliyat firmamızla eşya listenizi mutlaka paylaşın.Bizde elimizdeki liste dahilinde haraket ederek güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmaya  çalışalım.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR