Şehirde daha kolay park etmek için İpucu

sehirde-daha-kolay-park-etmek-icin--ipucu

 

Muhtemelen bir park yeri bulmak için sık sık 20 veya 30 dakika boyunca bir daire içinde seyahat ettiniz. Ne yazık ki, merkezi kentsel alanlarda trafik daha yoğun hale gelirken, park yerleri bulmak daha zor. İşte size zaman ve sinir kazandıracak bazı basit ipuçları.

1. erken gel

Evi 5-10 dakika önce terk edin. şehirler arası şoförlü vip araç kiralama Bu şekilde, yakınlarda park yeri yoksa boş bir yer aramak için biraz zamanınız olacak.

2. Park Yerinizi Planlayın

Aşağıdaki gibi Web sitelerini ziyaret ederek ulaşmak istediğiniz hedefe ulaşmak için internette park yerleri arayın maps.google.com kullanın 

3. "Mavi bölge"ye dikkat edin.

"Mavi veya yeşil bölge" olan bir şehirde yaşıyorsanız,  şehirler arası şoförlü vip araç kiralama  çıkartmalar satın alın veya park etmek için bir mesaj gönderebileceğiniz numarayı yazın.

4. yardım isteyin

Arabanızda parktronik yoksa, herhangi bir zamanda Park ederken size yardımcı olmak için bölgedeki bazı insanlardan isteyebilirsiniz.

5. başka bir araba istiyorsanız bir mesaj bırakın lütfen

Başka bir arabayı engellemek için birkaç dakika  şehirler arası şoförlü vip araç kiralama   Park etmeniz gerekiyorsa, telefon Numaranızla birlikte görünür bir yerde bir not bırakın . Böylece gereksiz gerginlikten kaçınırsınız ve kimseyi rahatsız etmeyeceğinizi bilirsiniz. Ve en önemli şey-her ihtimale karşı her zaman biraz daha sabırlı olun.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR