Slacklar ile Savaşmaya Hazır!

slacklar-ile-savasmaya-hazir

Ofis dışında veya büyük şirketlerde çalışanlar, iş odaklı iletişimi sağlamak üzere Slack gibi servislere yöneliyor. Geliştilen hangoust chat google slack a rakip olacak gibi.

Hangouts Chat Tüm Kullanıcıların hizmetine Sunuldu!

 

Uygulamanın piyasaya sürülmesiyle bir çok kullanıcıdan olumlu yorumlar geldi bile.

İlk olarak geçtiğimiz yılın Mart ayında duyurulan ve 1 yıl boyunca beta durumunda kalan Hangouts Chat platformu, ekiplere mesajlaşma ve bir arada çalışma olanağı sağlıyor. Slack ve benzer uygulamalarda olduğu gibi Google servisi de çeşitli grup sohbetleri oluşturmaya ve doğrudan mesajlarla diğer çalışanlarla birebir etkileşim kurmaya yardımcı oluyor.


Yaklaşık otuz dilde dil desteği sunan serviste her bir sohbet grubu 8 bin üyelik kapasiteye sahip. Ek olarak Takvim, Drive, Docs, Sheets, Slides, Vault ve Hangouts Meet gibi diğer servislere de entegrasyon sağlanması işleri kolaylaştırıyor.Yine farklı yan uygulamalarla iletişimde olduğunu da unutmamak gerekiyor.Özellikle uygulama içerisine gömülen yapay zeka sayesinde dosya arama işlemleri hızlandırılmaya başlayacak.Uygulama pek çok servise de hızlı bir şekilde giriş yapabilme imkanı sağlayabilecek.

Platform bot desteği de sunmakta. Başlangıçta Xero, Freshdesk, Kayak, Trello ve Zenefits olmak üzere 25 farklı bot için destek sağlanacak.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR