Süper Kahraman Rolü İçin Peşindeler!

super-kahraman-rolu-icin-pesindeler

Daha önce üstelenmiş olduğu bir çok rölü hakkıyla yerine getiren ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu şu sıralar bir hayli gözde oyuncular arasında ve bir süper kahraman rolüne layık görünüyor.Vizyona girecek yeni filmde başarılı oyuncunun yer alması için görüşmeler gerçekleştiriliyor.

Marvel TV ile Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, The Defenders ve The Punisher gibi dizi projelerini hayata geçiren Netflix, şu aralar bu popüler diziler gibi bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

‘Past Midnight’ adlı filmin yapımcılığını Captain America ve Avengers: Infinity War’a imza atan Anthony ve Joe Russo kardeşler üstleniyor. Yönetmenlik koltuğuna Dope’tan hatırlayacağımız Rick Famuyiwa’nın oturacağı, senaryoyu ise TJ Fixman’ın kaleme aldığı belirtiliyor. 

Çekilecek filmde süper bir kahramanı canlandıracak oyuncu için filmle ilgili henüz net bir bilgi verilmedi.Filmin sadece bir kahramanlık filmi hakkkında olacağı konuşuluyor.Netflix filmin izleyicilerle buluşacağı tarihi henüz netleştirmiş değil. Reeves’in merakla beklenen John Wick: Chapter 3 filmi ise 17 Mayıs 2019’da gösterime girecek. 

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR